Przeglądanie ulubionych stron internetowych w każdym miejscu i czasie, możliwość przeczytania      e-booka lub obejrzenia filmu w pociągu, szybki i wygodny dostęp do przydatnych aplikacji - to tylko niektóre z zalet posiadania tabletu. Poza tym jest  to idealny pomysł na prezent na każdą okazję!  W ostatnim czasie tablety stały się nam tak potrzebne, jak kiedyś laptopy i telefony komórkowe.

Wiesz już, że tablet jest Ci niezbędny – teraz czas dokonać zakupu odpowiedniego modelu. Wybór wcale jednak nie jest prosty - w gąszczu technicznych parametrów łatwo jest się zagubić. 

MODECOM FreeTAB 16GB (8001) czy TRACER GIO 9.7 16GB DUAL CORE (TRATAB43573)

Wynik

Zwycięzca:
TRACER GIO 9.7 16GB DUAL CORE (TRATAB43573)

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

MODECOM FreeTAB 16GB (8001)

Ocena ogólna

Za: 1 powód

TRACER GIO 9.7 16GB DUAL CORE (TRATAB43573)
TRACER GIO 9.7 16GB DUAL CORE (TRATAB43573)

Cechy

MODECOM
MODECOM FreeTAB 16GB (8001)
czy
TRACER
TRACER GIO 9.7 16GB DUAL CORE (TRATAB43573)
SPECYFIKACJA
Pamięć RAM
1GB
Pamięć RAM
1GB
Dysk twardy
16GB
Dysk twardy
16GB
PODSTAWOWE INFORMACJE
Kolor
Srebrny
Kolor
Czarny
Łączność
3G
Wi-Fi
Łączność
Wi-Fi
OPROGRAMOWANIE
System operacyjny
Android
System operacyjny
Android
EKRAN
Rozdzielczość ekranu
1024x768
Rozdzielczość ekranu
1024x768

Przewagi

1 powód dla TRACER GIO 9.7 16GB DUAL CORE (TRATAB43573)

TRACER GIO 9.7 16GB DUAL CORE (TRATAB43573)
EKRAN
Przekątna ekranu 9,7 cala czy 8 cali TRACER GIO 9.7 16GB DUAL CORE (TRATAB43573) ma o 1,7 cali większą matrycę niż tablet MODECOM FreeTAB 16GB (8001).

Opinie

100% poleca ten produkt

MODECOM FreeTAB 16GB (8001)
 1. Bardzo dobry tablet dział bez problemów polecam

  Opinie napisał(a) KROKSU dnia

 2. Bardzo słabe wykonanie mechaniczne.Klapka zakrywająca gniazda odpadła po ok dwóch tygodniach.Przy mocniejszym uscisku podczas przenoszenia w miejscu gdzie trzymałem tablet popękała szybka.Po ok dwóch miesiącach gniazdo ładowania dostało luzu i w końcu przestało łączyć.Serwis wyłgał się uszkodeniem mechanicznym odmawiając naprawy ewidentnych błędów konstrukcyjnych .Nie polecam zakupu tego modelu pomimo obiecujących parametrów technicznych.

  Opinie napisał(a) kaz dnia

0% poleca ten produkt

TRACER GIO 9.7 16GB DUAL CORE (TRATAB43573)
 1. Odradzam. Badziew. Działał może z miesiąc od zakupu, po czym padło oprogramowanie, ekran no i ładowarka. Bujałem się z tym szitem przez pół roku po serwisach. Coś tam zrobili ale i tak zacina się i trzeba go resetować.Córka ma cierpliwość włączać go co kilka minut i modli się żeby podziałał z 5 min.

  Opinie napisał(a) gibon dnia

 2. Drodzy Panstwo! Tablet ten to po prostu wiecznie psujący się chłam!!! Oddawany był już przez nas 5 razy do reklamacji, zaraz po zakupie wymieniono nam na nowy (pierwszy po prostu nie dzialal), a potem się zaczelo! Wina nie dotyczy zatem tylko jednego, pechowego egzemplarza. Tablet dwukrotnie oddawany był do reklamacji z powodu braku działania - po prostu ekran zrobil się czarny i tablet przestal dzialac. Raz sypnela się ladowarka, dwa razy - oprogramowanie. Wczoraj oddano nam rzekomo naprawiony tablet - dziś jade znow do reklamacji! Ekran miga jak szalony, wlaczaja się jakies dziwne kreski, swieca się piksele. Katastrofa! Tablet był kupiony dla dziecka, nie musze mowic jak bardzo syn jest zawiedziony, tabletu w większości czasu nie posiadal, a dodam ze tablet kupiony został nie spelna rok temu. Nie kupujcie jeśli chcecie uniknac nerwow i lez dziecka! Dodam jeszcze ze firma naprawia ponoc tablety "do bolu", nie można uzyskac zwrotu gotówki czy nowego egzemplarza.

  Opinie napisał(a) agnicha78 dnia

 3. Drodzy Panstwo! Tablet ten to po prostu wiecznie psujący się chłam!!! Oddawany był już przez nas 5 razy do reklamacji, zaraz po zakupie wymieniono nam na nowy (pierwszy po prostu nie dzialal), a potem się zaczelo! Wina nie dotyczy zatem tylko jednego, pechowego egzemplarza. Tablet dwukrotnie oddawany był do reklamacji z powodu braku działania - po prostu ekran zrobil się czarny i tablet przestal dzialac. Raz sypnela się ladowarka, dwa razy - oprogramowanie. Wczoraj oddano nam rzekomo naprawiony tablet - dziś jade znow do reklamacji! Ekran miga jak szalony, wlaczaja się jakies dziwne kreski, swieca się piksele. Katastrofa! Tablet był kupiony dla dziecka, nie musze mowic jak bardzo syn jest zawiedziony, tabletu w większości czasu nie posiadal, a dodam ze tablet kupiony został nie spelna rok temu. Nie kupujcie jeśli chcecie uniknac nerwow i lez dziecka! Dodam jeszcze ze firma naprawia ponoc tablety "do bolu", nie można uzyskac zwrotu gotówki czy nowego egzemplarza.

  Opinie napisał(a) agnicha78 dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki