Przeglądanie ulubionych stron internetowych w każdym miejscu i czasie, możliwość przeczytania      e-booka lub obejrzenia filmu w pociągu, szybki i wygodny dostęp do przydatnych aplikacji - to tylko niektóre z zalet posiadania tabletu. Poza tym jest  to idealny pomysł na prezent na każdą okazję!  W ostatnim czasie tablety stały się nam tak potrzebne, jak kiedyś laptopy i telefony komórkowe.

Wiesz już, że tablet jest Ci niezbędny – teraz czas dokonać zakupu odpowiedniego modelu. Wybór wcale jednak nie jest prosty - w gąszczu technicznych parametrów łatwo jest się zagubić. 

Manta MID801 czy OVERMAX SteelCore 10 + (OV-SteelCore)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Manta MID801
OVERMAX SteelCore 10 + (OV-SteelCore)
Remis

Cechy

Manta
Manta MID801
czy
OVERMAX
OVERMAX SteelCore 10 + (OV-SteelCore)

Opinie

100% poleca ten produkt

Manta MID801
  1. Jakość wykonania nie odbiegająca od dwukrotnie droższych tabletów tzw. markowych. Jakość ekranu/obrazu - żyletka. Śmiga naprawdę nieźle. Kiepski mikrofon umieszczony w takim m-cu, że rozmawiając przez Skype jeśli mówimy "do ekranu" żeby rozmówca nas widział, to nas nie słyszy, a jeśli mówimy do mikrofonu żeby być słyszanym, to filmujemy otoczenie obok. Bardzo słaba antena WiFi - działa to do tego stopnia fatalnie, że moim zdanie jest to wada konstrukcyjna - jeśli ktoś chce nabyć ten tablet głównie do pracy w sieci WiFi poza pomieszczeniem z emiterem, to niech poszuka czegoś innego. Za ścianą już ledwie chwyta i co chwilę zrywa, o WiFi w miastach (m-cach publicznych) można w ogóle zapomnieć. Telefon/laptop bez problemu pracuje w sieci WiFi, a Manta MID 801/802 jej nie dostrzega. Testowałem dwa tablety MID802 i jeden MID801 i wszędzie to samo - nie nadaje się do pracy w sieci WiFi poza domem, a dokładniej poza pokojem z emiterem. Nie testowałem z modemem 3G.

    Opinie napisał(a) qliver dnia

  2. dziś kupiłem i dziś się popsuł. Wygląda bardzo ładnie ale zraził mnie skutecznie do siebie.

    Opinie napisał(a) fenix84waw dnia

  3. Dziecko użytkuje go od około miesiąca, jedyną jego wadą jest nieco słaby odbiornik Wi-Fi. Ale generalnie biorąc pod uwagę jakość do ceny jest OK.

    Opinie napisał(a) PP dnia

Brak opinii

OVERMAX SteelCore 10 + (OV-SteelCore)
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki