Przeglądanie ulubionych stron internetowych w każdym miejscu i czasie, możliwość przeczytania      e-booka lub obejrzenia filmu w pociągu, szybki i wygodny dostęp do przydatnych aplikacji - to tylko niektóre z zalet posiadania tabletu. Poza tym jest  to idealny pomysł na prezent na każdą okazję!  W ostatnim czasie tablety stały się nam tak potrzebne, jak kiedyś laptopy i telefony komórkowe.

Wiesz już, że tablet jest Ci niezbędny – teraz czas dokonać zakupu odpowiedniego modelu. Wybór wcale jednak nie jest prosty - w gąszczu technicznych parametrów łatwo jest się zagubić. 

KIANO Slim Tab 7.85 czy KIANO YOUNG 9 (CP-KN-B010)

Wynik

Zwycięzca:
KIANO Slim Tab 7.85

Ocena ogólna

Za: 3 powody

KIANO Slim Tab 7.85

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

KIANO YOUNG 9 (CP-KN-B010)
KIANO Slim Tab 7.85

Cechy

KIANO
KIANO Slim Tab 7.85
czy
KIANO
KIANO YOUNG 9 (CP-KN-B010)
SPECYFIKACJA
Dysk twardy
8GB
Dysk twardy
4GB
PODSTAWOWE INFORMACJE
Kolor
Czarny
Kolor
Czarny
OPROGRAMOWANIE
System operacyjny
Android
System operacyjny
Android

Przewagi

3 powody dla KIANO Slim Tab 7.85

KIANO Slim Tab 7.85
SPECYFIKACJA
Pamięć RAM 1GB czy 512MB KIANO Slim Tab 7.85 ma o 0,5GB więcej pamięci RAM niż KIANO YOUNG 9 (CP-KN-B010).
EKRAN
Rozdzielczość ekranu 1024x768 czy 800x480 Tablet KIANO Slim Tab 7.85 ma lepszą rozdzielczość ekranu o 224288 niż KIANO YOUNG 9 (CP-KN-B010).
Przekątna ekranu 7,85 cala czy 9 cali KIANO Slim Tab 7.85 ma o 9 cali większą matrycę niż tablet KIANO YOUNG 9 (CP-KN-B010).

Opinie

100% poleca ten produkt

KIANO Slim Tab 7.85
 1. Nie polecam dla dzieci ładowanie kablem od góry co przy urzytkowaniu wyrabia gniazdo ładowarki- serwis , gwarancja , zasięg wifi nędzny , problem z mała iloscią pamięci wiekszość gier nie można zainstalowac mimo karty 32 gb , zaletą ładne zdjęcia i ekran

  Opinie napisał(a) Mirek dnia

 2. Zastanawiałem się nad kupnem tabletu, czy wogóle jest mi potrzebny? Skusiłem się na Kiano w promocyjnej cenie i teraz korzystam generalnie tylko z niego. Polecam

  Opinie napisał(a) Ksawery dnia

 3. Tablet fajny, zgrabny i podoba się żonie a to jest chyba najważniejsze. Wydaje mi się że zasię wifi trochę jakby słaby jest no ale za tą cenę warto.

  Opinie napisał(a) Szuszan dnia

100% poleca ten produkt

KIANO YOUNG 9 (CP-KN-B010)
 1. Dobrej jakości wyświetlacz ale tablet niestety strasznie zamula i łatwo przypadkiem coś kliknąć zamiast przesunąć ekran. Strony długo się otwierają, jeżeli dodatkowo zawierają dużo zdjęć lub reklam to ładowanie trwa bardzo długo. Używam głównie do czytania ebooka, w tle mam otwarte słowniki online. Czasami coś sie zawiesi na chwilę albo długo wychodzi do pulpitu. Nie wiem jak działają inne tablety bo to mój 1 ale jak na mnie to stanowczo zbyt wolny.

  Opinie napisał(a) Marcin dnia

  Zalety
  Wyświetlacz Bateria
  Wady
  Wolny Łatwo niechcący coś kliknąć zamiast przesunąć
 2. dostałem tablet z racjo dostania sie do liceum. Jest to mój pierwszy tablet. tyle co moge napisac to to ze ma bardzo czuły na dotyk wyswietlacz, ekran jest wyraźny. Nie muli go ani sie nie wiesza

  Opinie napisał(a) Mirek dnia

  Zalety
  poreczny cena design
 3. Tablet bardzo prosty w obsłudze. Do internetu, grania w nieskpmplikowane gry i ogladania filmów .

  Opinie napisał(a) Kacper dnia

  Zalety
  Cena Prosta obsługa Czuły na dotyk
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki