Przeglądanie ulubionych stron internetowych w każdym miejscu i czasie, możliwość przeczytania      e-booka lub obejrzenia filmu w pociągu, szybki i wygodny dostęp do przydatnych aplikacji - to tylko niektóre z zalet posiadania tabletu. Poza tym jest  to idealny pomysł na prezent na każdą okazję!  W ostatnim czasie tablety stały się nam tak potrzebne, jak kiedyś laptopy i telefony komórkowe.

Wiesz już, że tablet jest Ci niezbędny – teraz czas dokonać zakupu odpowiedniego modelu. Wybór wcale jednak nie jest prosty - w gąszczu technicznych parametrów łatwo jest się zagubić. 

Goclever TAB T76 GPS czy Goclever Tab TERRA 70L (TERRA 70L + KB)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Goclever TAB T76 GPS
Goclever Tab TERRA 70L (TERRA 70L + KB)
Remis

Cechy

Goclever
Goclever TAB T76 GPS
czy
Goclever
Goclever Tab TERRA 70L (TERRA 70L + KB)

Opinie

100% poleca ten produkt

Goclever TAB T76 GPS
 1. Działał dobrze przez 8 miesięcy niestety po pierwszej naprawie serwisowej (która trwała miesiąc) działa niestabilnie a dzisiaj wogóle nie reaguje na dotyk. Znowu trzeba odesłać do producenta i czekać miesiąc. Przy pierwszej naprawie wymieniono: touchpad +LCD, płytę główną i aktualizacja urządzenia. Szkoda, bo do przeglądania netu i jakiś tam niewymagających gier spisywał się dobrze.

  Opinie napisał(a) Klient dnia

 2. Wita mam ten tablet już prawie rok, i ogólnie na początku byłem z niego zadowolony lecz po czasie odkryłem jego wady. bardzo ''niewygodna'' ładowarka ponieważ bardzo słabo trzyma sie urzadzenia. bateria przy normalnym życiu trzyma około 2 dni. nie polecam tego tabletu ponieważ sklep play w tym urządzeniu nie działa bo firma coclever pokłuciła się z google i google wykluczyło ta firmę z listy urządzeń mających dostęp do tego sklepu, itrzeba pisać do firmy aby wysłali nam łatkę i dopiero wtedy sklep działa. spodziewałem się czegoś więcej po tablecie za 500 zł, grafika i procesor słabe nawet jak na proste gry.

  Opinie napisał(a) Mateusz dnia

 3. Za tę cenę i z takimi możliwościami - genialny sprzęt. Telewizja odbiera płynnie (no chyba, że odległość od nadajnika jest zbyt duża)

  Opinie napisał(a) Krystian dnia

  Zalety
  TV
  Wady
  ekran mógłby być bardziej dopracowany

Brak opinii

Goclever Tab TERRA 70L (TERRA 70L + KB)
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki