Przeglądanie ulubionych stron internetowych w każdym miejscu i czasie, możliwość przeczytania      e-booka lub obejrzenia filmu w pociągu, szybki i wygodny dostęp do przydatnych aplikacji - to tylko niektóre z zalet posiadania tabletu. Poza tym jest  to idealny pomysł na prezent na każdą okazję!  W ostatnim czasie tablety stały się nam tak potrzebne, jak kiedyś laptopy i telefony komórkowe.

Wiesz już, że tablet jest Ci niezbędny – teraz czas dokonać zakupu odpowiedniego modelu. Wybór wcale jednak nie jest prosty - w gąszczu technicznych parametrów łatwo jest się zagubić. 

Goclever TAB T76 GPS czy Goclever Tab TERRA 70L (TERRA 70L + KB)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Goclever TAB T76 GPS
Goclever Tab TERRA 70L (TERRA 70L + KB)
Remis

Cechy

Goclever
Goclever TAB T76 GPS
czy
Goclever
Goclever Tab TERRA 70L (TERRA 70L + KB)

Opinie

100% poleca ten produkt

Goclever TAB T76 GPS
  1. Sprzęt spełnia swoją rolę. Dziecko z zadowloeniem ogląda bajki w aucie. U mnie (przy ciągłym oglądaniu) bateria trzyma dobre 8 godzin. Telewizja świetnie odbiera w mieście i większych miejscowościch. Chyba że będziemy w miejscu słabego sygnału. Sklep play u mnie działa. Trochę za wolno się uruchamia, ale można sie przyzwyczaić. Zdjęcia przy słabym oświetleniu też wypadają słabo, ale nie jest to aparat. W czasie jazdy autem dobrze słuzy jako wideorejestrator. Szkoda tylko, że nie można z niego dzwonić:)

    Opinie napisał(a) anonimka9 dnia

  2. Działał dobrze przez 8 miesięcy niestety po pierwszej naprawie serwisowej (która trwała miesiąc) działa niestabilnie a dzisiaj wogóle nie reaguje na dotyk. Znowu trzeba odesłać do producenta i czekać miesiąc. Przy pierwszej naprawie wymieniono: touchpad +LCD, płytę główną i aktualizacja urządzenia. Szkoda, bo do przeglądania netu i jakiś tam niewymagających gier spisywał się dobrze.

    Opinie napisał(a) Klient dnia

  3. Wita mam ten tablet już prawie rok, i ogólnie na początku byłem z niego zadowolony lecz po czasie odkryłem jego wady. bardzo ''niewygodna'' ładowarka ponieważ bardzo słabo trzyma sie urzadzenia. bateria przy normalnym życiu trzyma około 2 dni. nie polecam tego tabletu ponieważ sklep play w tym urządzeniu nie działa bo firma coclever pokłuciła się z google i google wykluczyło ta firmę z listy urządzeń mających dostęp do tego sklepu, itrzeba pisać do firmy aby wysłali nam łatkę i dopiero wtedy sklep działa. spodziewałem się czegoś więcej po tablecie za 500 zł, grafika i procesor słabe nawet jak na proste gry.

    Opinie napisał(a) Mateusz dnia

Brak opinii

Goclever Tab TERRA 70L (TERRA 70L + KB)
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki