Przeglądanie ulubionych stron internetowych w każdym miejscu i czasie, możliwość przeczytania      e-booka lub obejrzenia filmu w pociągu, szybki i wygodny dostęp do przydatnych aplikacji - to tylko niektóre z zalet posiadania tabletu. Poza tym jest  to idealny pomysł na prezent na każdą okazję!  W ostatnim czasie tablety stały się nam tak potrzebne, jak kiedyś laptopy i telefony komórkowe.

Wiesz już, że tablet jest Ci niezbędny – teraz czas dokonać zakupu odpowiedniego modelu. Wybór wcale jednak nie jest prosty - w gąszczu technicznych parametrów łatwo jest się zagubić. 

Goclever Aries 101 biały czy Yarvik XENTA (TAB9-200)

Wynik

Zwycięzca:
Goclever Aries 101 biały

Ocena ogólna

Za: 2 powody

Goclever Aries 101 biały

Ocena ogólna

Za: 0 powodów

Yarvik XENTA (TAB9-200)
Goclever Aries 101 biały

Cechy

Goclever
Goclever Aries 101 biały
czy
Yarvik
Yarvik XENTA (TAB9-200)
SPECYFIKACJA
Pamięć RAM
1GB
Pamięć RAM
1GB
PODSTAWOWE INFORMACJE
Kolor
Biały
Kolor
Czarny
Łączność
Wi-Fi
Łączność
Wi-Fi
OPROGRAMOWANIE
System operacyjny
Android
System operacyjny
Android

Przewagi

2 powody dla Goclever Aries 101 biały

Goclever Aries 101 biały
EKRAN
Przekątna ekranu 10,1 cala czy 9,7 cala Goclever Aries 101 biały ma o 0,4 cali większą matrycę niż tablet Yarvik XENTA (TAB9-200).
Rozdzielczość ekranu 1280x800 czy 1024x768 Tablet Goclever Aries 101 biały ma lepszą rozdzielczość ekranu o 256032 niż Yarvik XENTA (TAB9-200).

Opinie

100% poleca ten produkt

Goclever Aries 101 biały
 1. Dziś rano odebrałem swojego Ariesa. Jak na cenę ok. 800 zł (literówka w poprzednim komentarzu) :) Wygląda bardzo fajnie, działa też dobrze, dość płynnie, strony się szybko wczytują. 3G super (mam Aero) i Wi-Fi potestowałem w kazdym pokoju - nic nie zrywa. Warto :)

  Opinie napisał(a) wańka_wstańka dnia

 2. Dziś rano odebrałem swojego Ariesa. Jak na cenę ok. 400 zł :) Wygląda bardzo fajnie, działa też dobrze, dość płynnie, strony się szybko wczytują. 3G super (mam Aero) i Wi-Fi potestowałem w kazdym pokoju - nic nie zrywa. Warto :)

  Opinie napisał(a) wańka_wstańka dnia

100% poleca ten produkt

Yarvik XENTA (TAB9-200)
 1. Drugi raz tego TAB 9 bym nie kupil.

  Opinie napisał(a) wojtas14 dnia

 2. Moja pierwsza opinia o tym tablecie była pozytywna. Oczywiście biorąc głównie pod uwagę jakość do ceny. Nacieszyłem się tabletem jakiś miesiąc, po którym ekran dotykowy zwariował- reagował na "wirtualny" dotyk w różnych częściach ekranu. Trzeci tydzień leży już w serwisie i oczywiście na razie nie ma żadnych informacji od producenta co się z nim dzieje. Na koniec stara prawda - nie ma cudów jak i nie ma dobrych tabletów( 10') za 500 zł, chyba że masz duże szczęście.

  Opinie napisał(a) cassady dnia

 3. Tablet jest super, dziala bardzo plynnie, niestety Wifi w tym urzadzeniu to jakies nieporozumienie - zasieg jest zaledwie w odleglosci 5m od routera. W innym pokoju w bloku juz gubi siec.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  atrakcyjny design
  poręczny
  łatwość obsługi
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki