Przeglądanie ulubionych stron internetowych w każdym miejscu i czasie, możliwość przeczytania      e-booka lub obejrzenia filmu w pociągu, szybki i wygodny dostęp do przydatnych aplikacji - to tylko niektóre z zalet posiadania tabletu. Poza tym jest  to idealny pomysł na prezent na każdą okazję!  W ostatnim czasie tablety stały się nam tak potrzebne, jak kiedyś laptopy i telefony komórkowe.

Wiesz już, że tablet jest Ci niezbędny – teraz czas dokonać zakupu odpowiedniego modelu. Wybór wcale jednak nie jest prosty - w gąszczu technicznych parametrów łatwo jest się zagubić. 

GoClever Aries 101 3G czarny czy Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
GoClever Aries 101 3G czarny
Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398
Remis

Cechy

GoClever
GoClever Aries 101 3G czarny
czy
Lark
Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398

Opinie

100% poleca ten produkt

GoClever Aries 101 3G czarny
  1. Tablet pracuje ok jeśli chodzi o parametry. Ale bateria to totalna porażka. Po pół roku trzyma niecałą godzinę a ładuje się 5-7 godzin. . Po raz drugi tablet jest w serwisie i znowu wymieniam baterie. Serwis goclever działa bardzo sprawnie, ale niesmak pozostaje .Znajomy dużo wcześniej kupił Samsunga o podobnych parametrach i śmiałem się z niego że przepłacił, teraz on śmieje się ze mnie

    Opinie napisał(a) Krisza dnia

  2. Polecam dostarczy dużo zabawy, i pomocy w wielu różnych zakresach działań medialnych.

    Opinie napisał(a) Mirek dnia

  3. Początkowo tablet sprawował się wyśmienicie. Stylowe etui, dobre parametry urządzenia. Problem w tym, że na wyświetlaczu zauważyłem po pewnym czasie kilka dużych, białych plam - przejaśnionych pikselów. Bateria, o ile początkowo trzymała bardzo długo, zaczęła się rozładowywać ze 100% do 15% w ciągu chwili, następnie do 1% i do pełnego wyładowania wytrzymała około 30 minut. Tablet poszedł do serwisu, który po wykorzystaniu czasu określonego w regulaminie (21 dni ROBOCZYCH!) i ponagleniu, zdecydował na wymianę sprzętu na nowy (w takim razie co robili przez resztę czasu?). Na wymianę czekam już kolejny tydzień, a producent pisze, że nie ma aktualnie tych urządzeń na stanie. To już jest kpina z konsumenta. Podsumowując - jeżeli jesteś w stanie zaryzykować dla mniejszej ceny możliwość (zdaje się, że całkiem sporą) otrzymania wadliwego urządzenia, które może się kurzyć w "serwisie" producenta przez ponad miesiąc (jak można znaleźć w internecie - niejednokrotnie) to polecam. Produkt byłby świetny, gdyby najprościej w świecie działał jak należy. Ja nie trafiłem - dlatego nie polecam. Pierwszy i ostatni zakup w GoClever, a szkoda.

    Opinie napisał(a) Michał dnia

Brak opinii

Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki