Przeglądanie ulubionych stron internetowych w każdym miejscu i czasie, możliwość przeczytania      e-booka lub obejrzenia filmu w pociągu, szybki i wygodny dostęp do przydatnych aplikacji - to tylko niektóre z zalet posiadania tabletu. Poza tym jest  to idealny pomysł na prezent na każdą okazję!  W ostatnim czasie tablety stały się nam tak potrzebne, jak kiedyś laptopy i telefony komórkowe.

Wiesz już, że tablet jest Ci niezbędny – teraz czas dokonać zakupu odpowiedniego modelu. Wybór wcale jednak nie jest prosty - w gąszczu technicznych parametrów łatwo jest się zagubić. 

GoClever Aries 101 3G czarny czy Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
GoClever Aries 101 3G czarny
Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398
Remis

Cechy

GoClever
GoClever Aries 101 3G czarny
czy
Lark
Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398

Opinie

100% poleca ten produkt

GoClever Aries 101 3G czarny
  1. Polecam dostarczy dużo zabawy, i pomocy w wielu różnych zakresach działań medialnych.

    Opinie napisał(a) Mirek dnia

  2. Początkowo tablet sprawował się wyśmienicie. Stylowe etui, dobre parametry urządzenia. Problem w tym, że na wyświetlaczu zauważyłem po pewnym czasie kilka dużych, białych plam - przejaśnionych pikselów. Bateria, o ile początkowo trzymała bardzo długo, zaczęła się rozładowywać ze 100% do 15% w ciągu chwili, następnie do 1% i do pełnego wyładowania wytrzymała około 30 minut. Tablet poszedł do serwisu, który po wykorzystaniu czasu określonego w regulaminie (21 dni ROBOCZYCH!) i ponagleniu, zdecydował na wymianę sprzętu na nowy (w takim razie co robili przez resztę czasu?). Na wymianę czekam już kolejny tydzień, a producent pisze, że nie ma aktualnie tych urządzeń na stanie. To już jest kpina z konsumenta. Podsumowując - jeżeli jesteś w stanie zaryzykować dla mniejszej ceny możliwość (zdaje się, że całkiem sporą) otrzymania wadliwego urządzenia, które może się kurzyć w "serwisie" producenta przez ponad miesiąc (jak można znaleźć w internecie - niejednokrotnie) to polecam. Produkt byłby świetny, gdyby najprościej w świecie działał jak należy. Ja nie trafiłem - dlatego nie polecam. Pierwszy i ostatni zakup w GoClever, a szkoda.

    Opinie napisał(a) Michał dnia

  3. Bawię się sprzętem od kilku dni i jestem bardzo zadowolony z urządzenia. 4 rdzenie po 1,6GHz robią swoje, wszystko płynnie się wczytuje. Do zestawu dokupiłem klawiaturę bluetooth do wygodniejszego przeglądania Internetu. Za taką cenę nie można wymagać nic więcej, bo ten sprzęt już ma wszystko co do szczęścia jest potrzebne! Osoby, które nie polecają tego urządzenia to albo mają coś z głową, albo po prostu zostały wynajęte przez konkurencję do tzw. "hejtowania". Pozdrawiam tych co im zwieracze żal ściska, bo sprzęcior jest MEGA!! POLECAM!!

    Opinie napisał(a) MP dnia

Brak opinii

Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki