Przeglądanie ulubionych stron internetowych w każdym miejscu i czasie, możliwość przeczytania      e-booka lub obejrzenia filmu w pociągu, szybki i wygodny dostęp do przydatnych aplikacji - to tylko niektóre z zalet posiadania tabletu. Poza tym jest  to idealny pomysł na prezent na każdą okazję!  W ostatnim czasie tablety stały się nam tak potrzebne, jak kiedyś laptopy i telefony komórkowe.

Wiesz już, że tablet jest Ci niezbędny – teraz czas dokonać zakupu odpowiedniego modelu. Wybór wcale jednak nie jest prosty - w gąszczu technicznych parametrów łatwo jest się zagubić. 

GoClever Aries 101 3G czarny czy Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
GoClever Aries 101 3G czarny
Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398
Remis

Cechy

GoClever
GoClever Aries 101 3G czarny
czy
Lark
Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398

Opinie

100% poleca ten produkt

GoClever Aries 101 3G czarny
  1. Tablet i jego możliwości są duże jednak wszystko psuje użycie słabych materiałów takich jak gniazda zasilania, matryce. Podczas naprawy w autoryzowanym punkcie serwisowym portu ładowania, serwis pozostawił na urządzeniu wgraną kopię zapasową z innego urządzenia, zdjęcia, screeny, informacje prywatne. W wyjaśnieniu podali, iż serwisant testował w ten sposób port usb. Na pytanie odnośnie tego dlaczego urządzenie ma wgrany software prywatny innego użytkownika, otrzymałem odpowiedź że musieli zrobić instalację oprogramowania do nowego portu ładowania. Jedna wielka kpina!!!

    Opinie napisał(a) adam polecki dnia

  2. Tablet jako urządzenie jest ok, ale serwis pozostawia dużo do życzenia, tablet po wykonaniu naprawy przez autoryzowany punkt serwisowy, wrócił ze zdjęciami obcej mi osoby i zmienionym softwarem. Tłumaczenie serwisu było kuriozalne, podobno tablet został w ten sposób przetestowany przez serwisanta który wykasował wszystkie dane i wgrał kopię zapasową ze swojego urządzenia, przy próbie wymienionego portu ładowania. Nie polecam tej marki.

    Opinie napisał(a) Adam P dnia

  3. Tablet pracuje ok jeśli chodzi o parametry. Ale bateria to totalna porażka. Po pół roku trzyma niecałą godzinę a ładuje się 5-7 godzin. . Po raz drugi tablet jest w serwisie i znowu wymieniam baterie. Serwis goclever działa bardzo sprawnie, ale niesmak pozostaje .Znajomy dużo wcześniej kupił Samsunga o podobnych parametrach i śmiałem się z niego że przepłacił, teraz on śmieje się ze mnie

    Opinie napisał(a) Krisza dnia

Brak opinii

Lark FreeMe 70.3 tablet 7'' (Android 2.3, GPS + Navigo PL , matryca oporowa) 5907604131398
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki