Przeglądanie ulubionych stron internetowych w każdym miejscu i czasie, możliwość przeczytania      e-booka lub obejrzenia filmu w pociągu, szybki i wygodny dostęp do przydatnych aplikacji - to tylko niektóre z zalet posiadania tabletu. Poza tym jest  to idealny pomysł na prezent na każdą okazję!  W ostatnim czasie tablety stały się nam tak potrzebne, jak kiedyś laptopy i telefony komórkowe.

Wiesz już, że tablet jest Ci niezbędny – teraz czas dokonać zakupu odpowiedniego modelu. Wybór wcale jednak nie jest prosty - w gąszczu technicznych parametrów łatwo jest się zagubić. 

ASUS Fonepad (ME371MG-1B083A) czy Tracer Neo 9,7'' (TRATAB42820)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
ASUS Fonepad (ME371MG-1B083A)
Tracer Neo 9,7'' (TRATAB42820)
Remis

Cechy

ASUS
ASUS Fonepad (ME371MG-1B083A)
czy
Tracer
Tracer Neo 9,7'' (TRATAB42820)

Opinie

100% poleca ten produkt

ASUS Fonepad (ME371MG-1B083A)
 1. dobry za tą cenę

  Opinie napisał(a) jurek dnia

 2. super

  Opinie napisał(a) dnia

 3. Mam go od połowy listopada. Po 2 tygodniach od kupna padła bateria. Tablet pojechał do serwisu, wymienili baterię. Na początku lutego bateria ponownie zdechła. Znowu serwis. Nie wiem czy to tylko mój egzemplarz tak ma czy to większy problem. Muszę przyznać, że serwis Asusa działa bardzo sprawnie. Mimo to tablet ma modem 3g, androida 4.1.2 (i pewnie na tym się skończy), przyzwoity wyświetlacz, czas pracy na baterii (przy korzystaniu z wifi),

  Opinie napisał(a) anoo dnia

100% poleca ten produkt

Tracer Neo 9,7'' (TRATAB42820)
 1. ok, troszkę za słaby procesor

  Opinie napisał(a) dnia

 2. Po wyjęciu z pudełka wrażenie kosmiczne, jakbym miał w dłoniach Apple iPada3, może 4 - wyświetlacz doskonały, wrażenia po chwyceniu w dłonie świetne, taki konkret, pojawia się uśmiech na twarzy...jednak czar pryska bardzo szybko, niestety...choćby gdy zechcesz połączyć się z siecią WiFi!!! To porażka w każdym calu, zasięg znika tam, gdzie laptop ma jeszcze 80% zasięgu, a smartfon 60%!!! Nawet przy doskonałym zasięgu przeglądarka strasznie zamula i chce się rzucić tym badziewiem o ścianę. Trzeszczą głośniki przy niskich tonach w czasie słuchania muzyki, czy też używania aplikacji z dynamicznym dźwiękiem. Jeśli ktoś potrzebuje tylko do marnej zabawy dla 4latka, będzie ok, oczywiście bez gierek 3D itp, bo te też zawieszają na kilkadziesiąt sekund maszynę... Dla chcących posiadać gadżet w domu polecam, dla tych którzy chcę go wykorzystać bardziej ambitnie - szczerze odradzam!!!

  Opinie napisał(a) tabaluga dnia

  Zalety
  Wygląd i wyświetlacz rewelacja!!!
  Wady
  WiFi tragiczne
  łatwiej znaleźć igłę w stogu siana niż stronę w internecie!!! Marna wydajność
  częste zawiechy
  Kabel od ładowarki to jakieś 70cm
  czyli musisz położyć na podłogę
  aby naładować
  bo nie wystarczy go nigdzie!!! Może w mieszkanku M1 - 2 wystarczy kabla aby położyć na kanapę...Trochę żałuję
  że kupiłem
  ale cóż...
 3. Dobry ekran, czuły nawet przez folię zabezpieczającą, regulacja jasności, sprawnie działający Android 4.0.4, płynne bez zacięć WiFi, cienka obudowa. Wadą jest ładowarka nie dobrana do urządzenia (za słaba) , ma niestandardowe złącze, grzeje się jak żelazko, podczas pracy w 5 godzin nie jest w stanie naładować urządzenia, krótki jej kabelek uniemożliwia zresztą pracę przy ładowaniu. Bałem się zostawić na noc na ładowaniu ze względu na temperaturę. Sam tablecik przeskakuje wszelkie marketówki za 450 zł, w swojej cenie ma wszystko co potrzeba , nie ma co oczekiwać 3G czy DVBT oraz GPS - trzeba by dać 500zł więcej.

  Opinie napisał(a) marekwaudio dnia

  Zalety
  Dobry wyświetlacz Ładnie wykonany
  Stabilne WiFi
  Wady
  Za słaba ładowarka grzeje się!!!!
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki